Síť

Síť

Partnerské projekty – Reference – Kontakty – Doporučuji

Projekt Demspolu.cz vítá všechny zájemce, kteří se chtějí podívat za své hranice:
https://czusammen.de/
https://demspolu.cz/

Mé obvzláštní doporučení patří projektu: „ois.gmachtin.bayern“ z dílny informačního technika Petera Schrettenbrunnera. Ryze bavorská internetová platforma nabízí prostor pro prezentaci nejen regionálním umělcům, řemeslníkům a živnostíkům, ale také všem šikovným lidem, kteří dobře rozumí svému oboru a mají co nabídnout. Je to ukázka poctivého, lokálního webu bez špionáže, protivných reklam a vlivu obrovských nadnárodních koncernů. (Projekt vznikl jako nabídka spolupráce –  od Bavora Bavorům, tudíž podmínkou pro prezentaci na těchto stránkách je bydliště v Bavorsku.)
https://ois.gmachtin.bayern/

Navštivte také stránky bavorského vypravěče pohádek Oliviera z Řezna. Nabízí pohádkové vystoupení (nejen) pro děti v němčině a také dvojjazyčné vystoupení „Česko-bavorský pohádkový kufr“:
https://www.nanu-maerchen.de/

Umělkyně Euphemia White z Horních Franků kritizuje ve svém díle převládající morální postoje a hodnoty. Také krásy přírody inspirují mnohá její díla. Vyhotoví grafické a designérské práce a fotografie ušité na míru přesně podle Vašich představ a přání:
https://euphemia-white.de/

Čisté a profesionální zvukové nahrávky nabízí zvukové studio Lunatic Blue Productions, Thorsten Blau v Neuenreuthu (kraj Wunsiedel, Horní Franky). Více informací najdete na:
https://facebook.com/LunaticBlueProductions/

Na následujících stránkách najdete „krásu na pohled“ – fotografie a imprese –  Peter Schrettenbrunner:
„ois Ansichtssache – ein besonderer Blick auf:“ / „je to všechno jen věc pohledu – zvláštní náhled na:“
https://pr.achtvoll.es/

Chtěli byste si nechat naprogramovat internetové stránky v té nejlepší kvalitě? Pak se mrkněte na:
https://schrettenbrunner.net/

O skvělou zábavu na Vaší akci, oslavě nebo festivalu se postará agentura Firesmile (Eventagentur), Silvia Schraml z Kemnathu v Horní Falci. Nabízí zábavné atrakce na klíč – ohnivá show, veselý program pro děti v německém jazyce (bublifuk, dětský cirkus), oživující účinky šiacu a mnohem více:
http://firesmile.de/

Nakladatelství Spielberg, Neumarkt – Německý nakladatel doprovázející stejnou měrou známé i neznámé autory. U Spielbergu vychází dvojjazyčná česko-německá kniha „Weibersturm und Männerhagel / Pobouřené báby a chlapi jako Kroupy“. Kniha obsahuje šest veselých a pohádkových příběhů v originální, německé verzi (O. Machander) a zároveň ve verzi české, překladové (pocházející z mé dílny):
https://spielberg-verlag.de/